День пам’яті, присвячений 73 річниці визволення Донбасу

Кожен рік, на початку вересня, коли квіти зацвітають яскравими кольорами, сади дарують соковиті плоди, ми – мешканці Курахове, відзначаємо 8 вересня на меморіалі Слави урочисте та хвилююче свято: День звільнення міста та області від німецьких загарбників. День пам’яті, присвячений 73 річниці визволення Донбасу – це лише маленька часточка великої данини та пошани полеглим.

Зі святом визволення присутніх привітали міський голова Роман Олексійович Падун та голова ради ветеранів праці та війни Надія Трофимівна Прокопова. Від ветеранів війни зі словами подяки виступила Пащенко Євдокія Олексіївна. З її вуст пролунали фронтові спогади. Вічна слава героям, які віддали своє життя за наше майбутнє! Меморіал «Слави» в цей день буяв різнобарвними квітами та вінками. Цей день завжди буде нагадувати людям Донбасу про ті страшні часи фашистського тиранства, які прийшлося пережити не тільки донбасівцям, а й всім українцям.

Хвилиною мовчання шанували пам’ять полеглих та поклали квіти до меморіалу делегації від підприємств, установ та організацій міста.